Domů > Projekty > Hokejový kemp

Hokejový kemp

hokejový kempKempy jsou vedeny zkušenými hráči NHL a reprezentanty ČR. Jsou to: Tomáš Kapusta (bývalý reprezentant ČR) Josef Marha (bývalý hráč HC Davos, Švýcarsko), Chico Resch (bývalý gólman N. J. Devils). Mezi další hráče kteří vedou tábory HMI ve světě jsou např. Laurie Boschman (bývalý hráč Ottava Senators) ...

Hokejová škola je mezinárodní jak účastí trenérů tak účastníků. Máme za sebou více než 20 let zkušeností.

Více na: www.hockeyministries.cz.

Zdraví Petr Šalomoun

Kontakt - Zlín: Petr Šalomoun
Tel: +420 603703417
e-mail:petr@salomoun.org

něco z HISTORIE:

Hokejový kemp v Brumově – Bylnici 2012

Ve dnech 20. – 25.7.2012 proběhl již 15. ročník hokejových táborů misijní organizace HMI (CzechHMI).

Letošního ročníku se zúčastnili trenéři Tomáš Kapusta – trenér mládeže L.A. a Josef Marha v USA – hráč a trenér mládeže HC Davos ve Švýcarsku.

Další tým tvořili: President a trenér HMI Don Liesemer, trenérka bruslení Christy Liesemer, Petr Šalomoun – bývalý hráč juniorských kategorií HC ZPS Zlín (dnes HC PSG Zlín) - instruktor, Jiří Jureček – rozhodčí LH. – instruktor.

Na vedení suchého tréninku se mimo Petra Šalomouna a Jiřího Jurečka podílela také dcera manželů Kapustových Karolína.

Tento kemp byl výjimečný také tím, že byl skutečně mezinárodní. Národnostní složení účastníků bylo velmi rozmanité: Češi, Maďaři, Slováci, Američané, Čecho-italo-němec, 3 čecho – američani.

Tento kemp byl nejlepší svým celkovým průběhem a programem za celých 15 let, kterých jsem se až na 1 výjimku zúčastnil.

Těším se na další kemp v roce 2013, jež už se začne připravovat.

Petr Šalomoun

Hokejový tábor HMI 2011

Tomáš Kapusta

I v roce 2011 se koná hokejová škola HMI. Termín v tomto roce je 24. až 29.7.2011 ve Valašském Meziříčí. kemp vedou zkušení trenéři a hráči ELH a NHL (např. Tomáš Kapusta, Luboš Jenáček a další). Více na stránkách hokejové školy HMI.

25.-30.7.2010 ve Valašském Meziříčí

fotky - Czech Hockey Ministry International


2008 Hokejový kemp ve Slaném

7. - 11.7. 2008 se konal již 12 ročník hokejové školy Czech Hockey Ministry International. Tento rok již po jedenácté ve Slaném na tamní víceúčelové sportovní hale.
Tábory jsou určeny pro věkovou skupinu 9-16 let. Vedou je zkušení hráči a trenéři z NHL a České EHL jako například Tomáš Kapusta a další. Letos Josef Marha (Davos - Švýcarsko), Noah Welsch (Florida Panthers - NHL), Don Liesemer - president /HMI/ Hockey Ministry International.


Kontakt:

Petr Šalomoun
Tel: +420 603703417
e-mail:petr@salomoun.org

 

nahoru