Domů > Co děláme > Nedělní bohoslužby

Nedělní bohoslužby

Pravidelná setkání našeho sboru Každou neděli se scházíme ke společným bohoslužbám. Shromáždění nejsou určena pouze členům sboru, jsou otevřená širší veřejnosti. Naše bohoslužby tak navštěvují křesťané z jiných církví, ale i lidé nevěřící, kteří se chtějí o Bohu něco dozvědět. Paralelně se shromážděním pro dospělé probíhá program pro děti, který připravují zkušení vedoucí služby dětem.

Zavítáte-li k nám na návštěvu, rádi vás uvidíme. Ciťte se mezi námi úplně v pohodě. Možná nebudete napoprvé rozumět všemu, co uvidíte nebo uslyšíte, ale to nevadí. Můžete se nás na cokoliv zeptat, žádné otázky nejsou tabu.

To hlavní není setkání s námi. Ani my se na shromáždění nechodíme v první řadě setkat spolu navzájem, ale setkat se s Bohem. Ne, že by to nešlo jinde a jinak, ale církev je dobré místo k setkání. Ježíš řekl, že kde se sejdou dva nebo tři v jeho jménu, tam bude uprostřed nich.

Od podzimu 2004 najdete naše shromáždění kromě Zlína také ve Vizovicích a Veselí nad Moravou.

Podívejte se na, partnerské sbory.

Setkáváme se každou neděli v 9:30 hodin v prostorách sálu Regina na Divadelní ul. ve Zlíně v prvním patře. Vchod od kolejí UTB.

Pokud přijmete naše pozvání, podívejte se, kde nás najdete.

Sál Regina, Divadelní ul: 9:30 -11:00


Pravidelná setkání našeho sboru Pravidelná setkání našeho sboru